radiografia, autorstwa

Szanowni klienci!

 

Nasz rentgenkabinetom: wyposażony w zaawansowany, potężnego aparatu rentgenowskiego, który pozwoli wysokiej jakości i pouczające rentgenowskie. Cyfrowa stacja przetwarzania obrazu, pozwoli wysokiej jakości obrazy i zapisywać je dla Ciebie na dowolnym nośniku.

radiografia(Promienie X) mogą być wykorzystane do oceny i badania prawie każdego narządu w organizmie, w tym serca, płuc, kości, narządów jamy brzusznej, etc.

Radiografia jest cennym narzędziem diagnostycznym w medycynie weterynaryjnej.Ponieważ stale dążymy do zaoferowania naszym klientom najwyższą jakość opieki medycznej i badań diagnostycznych, nasze usługi radiografii komputerowej - Jest doskonały sposób dostarczania diagnozy i nadzoru nad swoimi zwierzętami.

 Analiza rentgenowska: Jest to bezbolesny, bezpieczny i całkowicie nieinwazyjny zabieg, który wykorzystuje tylko bardzo małą dawkę promieniowania. Ponieważ poziom promieniowania konieczne do wykonywania RTG jest mały - nawet kobiety w ciąży i małe zwierzęta mogą bezpiecznie przejść radiografii. Zdjęcia rentgenowskie mogą być wykorzystane do oceny kości zwierzęcia, jak również rozmiar, kształt i położenie wielu narządach. Wymiary narządów są bardzo ważne, gdyż kilka chorób, takich jak nerek, serca lub wątroby, można zmieniać wielkość tych organów. Kształt i położenie ciała, mogą być zmieniane lub zniekształcone pewnych chorób, w tym niedrożności jelit i onkologii. Guzów pochodzących z różnych źródeł, w zależności od wielkości i położenia mogą czasami być wykryte w badaniach dyfrakcyjnych promieniowania rentgenowskiego. Rentgenowskie może być stosowane w diagnostyce kamienie pęcherza moczowego, złamania kości, przewlekłe zapalenie stawów, niektóre choroby kręgosłupa i wielu innych chorób. 

Radiogramy są ważnym narzędziem, które może pomóc nam w podjęciu właściwej diagnozy dla swojego zwierzaka.

Koszt pojedynczego nagrania rentgenowskiego na nośnikach cyfrowych kosztuje 602 rubli.

 

 

 Program do uzyskiwania obrazów rentgenowskich przez komputer Radiologii