Ultrasonografia zwierząt, pisał

 

 Ultrasonografia - jeden z najpotężniejszych i narzędzi niezbędnych w medycynie weterynaryjnej, więc mamy przyjemność zaoferować badania ultrasonograficzne, jako środek zapewnienia wysokiego poziomu opieki zdrowotnej zwierząt domowych. Ultrasonografia pomocą fal ultradźwiękowych do produkcji obrazów badanych organów zwierzęcia. W odróżnieniu od innych metod obrazowania, takich jak rentgenowskich, USG nie ma promieniowania radioaktywnego. Zamiast USG wykorzystuje fale dźwiękowe o wysokiej częstotliwości, aby stworzyć obraz tego, co znajduje się wewnątrz ciała swojego zwierzaka. USG jest całkowicie nieinwazyjna, bezbolesna metoda diagnozy i oceny wielu powszechnych chorób. Na przykład:

Fale ultradźwiękowe może generować doskonałe obrazów części brzucha, w tym wątrobę, śledzionę, pęcherzyka żółciowego oraz nerek. USG jest również przydatna do oceny stanu zdrowia płodu, ciąża i monitorowania pod nadzorem swoich zwierząt, a to może pomóc w diagnozowaniu niektórych form raka.

Ponieważ obrazy ultrasonograficzne przeprowadzane są w czasie rzeczywistym, technologia ta może być również używany do badania serca i naczyń krwionośnych. To może nam pomóc wykryć odchylenia w ruchu zastawek serca, aby śledzić przepływ krwi, przechodząc przez serce i zobacz, skurcz mięśnia sercowego. Badanie to może być wykorzystane do oceny patologii serca. Ponieważ staramy się zapewnić naszym pacjentom najwyższej jakości opieki i badań diagnostycznych, mamy przyjemność zaoferować badania ultrasonograficznego, jako jeden z naszych ważnych funkcji diagnostycznych. Czytaj dalej:

Podczas przeprowadzania diagnostyki USG, bardzo ważną rolę odgrywają kwalifikacji specjalisty, który prowadzi badania.Kiedy analfabetą badania, czasami można dostać całkowicie błędne wnioski.Nasza przychodnia zatrudnia diagnosta wysoce wizualny, którego wyniki opierają się na ekspertów z wielu klinikach w Moskwie.