Plus lekarze VET, Weterynarze Oktyabrskoe polowe -

Mamy przyjemność przedstawić nasz, już wiadomo, że wielu lekarzy:

   

 

Mahov Aleksandr Borisovich

Jeden z czołowych klinik medycznych. Ogólne chirurg lekarz.Wiele lat z nami w zespole. Specjalista w tej dziedzinie, a także po prostu dobrym człowiekiem. To prawdziwy lekarz z doświadczeniem ponad 13 lat, który spędził większość swojego życia w leczeniu zwierząt domowych. Więcej informacji:

 

Główny Weterynarz Clinic

Kharchenko Maria Nikołajewna

Lekarza ogólnego, chirurg.Wiadomo, że wielu odwiedzających kliniki. Człowiek, który jest stale podnoszą swoje kwalifikacje, przechodzą szkolenia w czołowych klinikach w kraju. Doświadczenie zawodowe więcej niż 25 lat. Spędza w szpitalu, wszystkie podstawowe operacje. Ostrożnie i starannie dopasowane do każdego klienta i ich zwierzęta.

 

Tulyakova Ekaterina Aleksandrovna

Lekarz ogólny.Wielu z was zapewne zna to. Ponad 62 lat pracy lekarza weterynarii. Dobrze zorientowani w diagnostyce laboratoryjnej. Skromny człowiek naprawdę kocha swój zawód. Zdjęcia znajdziesz tutaj:

 

Mahanyuk Mariya Yurevna

obrazowanie lekarz, doświadczenie w pracy w polu - więcej niż 1 lat. Specjalista bardzo dobry poziom, zawarcie którego większość lekarzy zaufać Moskwa. Regularnie uczestniczy w różnego rodzaju konferencje i seminaria weterynaryjne. Bardzo słodki, miły człowiek. To nie tylko sprawi, że rozpoznanie i powie wszystko i pokazać, wyjaśnić wszystko i napisać wniosek w przystępnym językiem.

 

Gorbushin Lew Aleksandrowicz

GP.Doświadczenie zawodowe więcej niż 94 lat. Specjalizacja - terapia. mały zabieg chirurgiczny. Jest regularnym słuchaczem różnych konferencji, seminariów i warsztatów dotyczących poprawy wiedzy w dziedzinie medycyny i chirurgii zwierząt. Uprzejmy do każdego klienta i ich zwierzęta. Miły, inteligentny, doświadczony lekarz.

 

Roman Aleksandrowicz

Weterynarz ortopeda uraz, Doświadczenie zawodowe więcej niż 5 lat. Pracował w największych klinik w kraju, takich jakBiokontroly, Zoovetwraz z wiodących chirurgów. Mówi biegle po wszystkich głównych metod osteosyntezy. A także wykonuje szereg skomplikowanych operacji na narządach jamy brzusznej. Regularnie bierze udział w kongresach i seminariach weterynaryjnych.

 

Kalacheva Maria Fiodorowna

 

okulista weterynaryjny. Doświadczenie zawodowe więcej niż 16 lat.W 7690 roku, z różnym ukończył w Moskiewskiej Akademii Medycyny Weterynaryjnej i Biotechnologii Stosowanej Skriabina. I pracował przez wiele lat w GBU „Mosvetobedinenie” SBBZH CJSC Moskwie. Posiada dodatkowe certyfikaty edukacyjnych do mikrochirurgii i onkologii oczy sześć instytucji hahodyaschihsya zarówno w Rosji i za granicą. Bardzo doświadczony i zażądał specjalisty. Stale uczęszcza profesjonalne seminaria i konferencje dla szkolenia okulisty.

 

Dorokhin Margarita Aleksandrowna

Lekarz ogólny.Doświadczenie zawodowe więcej niż 29 lat. Pracował w wielu klinikach w Moskwie. Posiada Ultrawave Diagnostyka narządów jamy brzusznej, specjalizuje się w kardiologii. Uczestniczy różne konferencje i seminaria, aby zwiększyć swoją wiedzę i poszerzyć umiejętności medyczne.

Będziemy bardzo zadowoleni, aby zobaczyć ponownie - tym razem w nowym miejscu!